V4 Tax to nowoczesna grupa doradcza zajmująca się doradztwem w zakresie podatków krajowych i międzynarodowych.

Specjalizujemy się w doradztwie o charakterze transgranicznym, związanym z projektami realizowanymi w ramach Grupy Wyszehradzkiej, począwszy od kształtowania strategii biznesowych w obrębie Czech i Słowacji, przez koncerny międzynarodowe, które rozwijają swoją działalność na rynkach wschodnioeuropejskich, na lokalnych przedsiębiorstwach rozwijających swoją działalność w państwach sąsiednich kończąc.

Dzięki temu, że V4 Tax jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia firm audytorskich i doradczych BKR International, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi w ponad osiemdziesięciu krajach świata. Jednocześnie nas zespół doradców podatkowych, specjalizujących się w podatkach międzynarodowych, doskonale sprawdzi się w przypadku klientów, którzy szukają efektywniejszych metod nakładania podatków oraz ich planowania.

Naszym celem jest stać się wiarygodnym partnerem dla naszych klientów na Słowacji, w Czechach, Polsce oraz na Węgrzech. Partnerem, którego klienci wybiorą zawsze, gdy ich problem wykracza poza granice jednego państwa.

Zapewniamy obsługę naszych klientów w ich języku ojczystym, bez potrzeby korzystania z usług tłumacza oraz, wydłużającej pracę, komunikacji elektronicznej. Dlatego właśnie nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci oraz współpracownicy, posiadający wyspecjalizowane umiejętności językowe, które nie tylko zwiększają elastyczność naszej pracy, ale również zapewniają wygodę podczas korzystania z naszych usług.

Oprócz świadczenia kompleksowych usług z zakresu podatków, specjalizujemy się również w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych (tzw. transferpricing). Dzięki specjalistycznej wiedzy naszych zespołów jesteśmy w tej dziedzinie liderami zarówno na rynku czeskim, jak i słowackim.